dubizzle used watches dubai ioffer website fendi replica handbags woman body pictures check watch authenticity by serial number replica gucci rolex 557 cartier must 21 replica louis vuitton replica handbags breitling bezel parts kate spade watches review dior replica

Satış Sonrası Hizmetler

Sismat Uluslararası, ürünlerinin, ekipman ve çözümlerinin ömrü boyunca sizlere destek verir. Ekipmanlarınızın uzun dönemli ve sorunsuz işletmesinde, hızlı dönüşlerimizle, yatırımınızın hak ettiği hizmeti sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmet, yeni ekipmanınızın teslimi ile sınırlı değildir. Teslimden sonra da sizlere geniş bir yelpazede hizmet sunmaya devam ederiz. 

- teknik danışmanlık,

- montaj süpervizörlüğü,

- işletmeye alma ve bakım süpervizörlüğü 

Her biri satış sonrası hizmetler konusunda ileri derecede bilgili ve tecrübeli servis teknisyenlerimiz her zaman hak ettiğiniz hizmeti vermeye hazırdır. 

EĞİTİM 

Çalışanlarınızı işletmeye alma döneminde talebiniz doğrultusunda eğitir, onların ekipmanlarınıza aşinalığını sağlarız.

BAKIM SÖZLEŞMELERİ 

Bir seferlik veya tekrar eden bakım hizmetleri sunmaktayız. Her biri ayrı koşul ve şartlarda ve bakım aralıkları için hazırlanmış ve üzerinde mutabık kalınmış bakım sözleşmelerinin faydası tecrübe ile sabittir. Ekipmanınızın işletme güvenliğini sağlamak adına, aşınma parçalarına dair, gerekli değişim ve ayarlamaları bir plan doğrultusunda yapıyoruz. Bakım her zaman kazandırır!