dubizzle used watches dubai ioffer website fendi replica handbags woman body pictures check watch authenticity by serial number replica gucci rolex 557 cartier must 21 replica louis vuitton replica handbags breitling bezel parts kate spade watches review dior replica

Sertifikalar

PERFORMANS GARANTİ EDİYORUZ…

Tüm çözümlerimiz titizlikle yapılan araştırmalar ve testler ile maksimum verimlilik ve doğrulamalar neticesinde hayata geçirilmektedir. Projelerinizi içiniz rahat bir şekilde planlayabilmeniz adına, performans kriterlerinizi garanti eden sertifikalara sahibiz. 

Sismat Uluslararası ortağınız olduğunda, iş hedeflerinize ulaşabilmeniz adına, ürünlerinizin ve proseslerinizin tüm kalite ve güvenlik unsurları bakımından emin ellerde olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

Kalite ve güvenlik bakımından, Sismat Uluslararası, sizler için risklerinizi yönetmekten ve uygunluğu sağlamaktan çok daha fazlasını yapar. 

Sismat Uluslararası ISO 9001, ISO 14001 and ISO 45001 sertifikalarına sahiptir. Kalite yönetimi bizlerin performansımızı arttırmadaki itici gücüdür. Üretim alanımız ISO 14001 sertifikasyonludur. Konu çevre kalitesi olunca her zaman kendimize en yüksek standart hedeflerini koyarız.

   
                       
     ISO 9001          ISO 14001          ISO 45001