dubizzle used watches dubai ioffer website fendi replica handbags woman body pictures check watch authenticity by serial number replica gucci rolex 557 cartier must 21 replica louis vuitton replica handbags breitling bezel parts kate spade watches review dior replica

Üretim Tesisimiz

Üretim tesisimiz, Gebze’ de önemli bir endüstriyel organize sanayi bölgesinin kalbinde, İstanbul’a 50 km mesafede ve Avrupa karayolları ve limanlarına çok yakın bir konumda olma avantajına sahiptir. Sismat Uluslararası üretim tesisinden İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına araba ile on beş dakikada ulaşılabilir.

Toplam yüzölçümü 3000 m2 olan kapalı üretim bölümü, genişliği ve yüksekliği 17x8 m, boyları 100 m ve 60 m olan 2 holden oluşur. Her türlü ağır vasıtanın içeri girerek yükleme-boşaltma yapmasına uygun iki ayrı girişi olan üretim tesisimizde, 2 adet 10 ton ve 2 adet 5 ton kapasiteli gezer köprü vinç bulunur. 4 katlı 1,000 m2 toplam alanı olan ofis binası, üretim bölümü ile doğrudan bağlantılıdır. Gelişen teknolojinin sağlayacağı, zaman tasarrufu ve daha iyi kalite avantajlarından istifade edebilmek için, üretim bölümündeki tüm makina ve gereçler günün koşullarına uygun olarak yenilenip, bakımdan geçirilir. Tüm tasarım ve projelendirme çalışmaları bilgisayar ortamında yapılıp, parça resimleri, elektronik ortamda doğrudan PLC kontrollü olarak kesim tezgahına aktarılır.

Üretim Tesisimiz yaklaşık 1,000 ton/sene çelik imalatı yapabilme kapasitesine sahiptir ve ihtiyaç duyulması durumunda bu kapasite yetkin tedarikçi ve taşeronlar vasıtası ile kolayca arttırılabilir.